Čaká vás cesta do Nemecka, no nemáte rezervované letenky a už vôbec nie v zozname spoľahlivého prepravcu? Nebojte sa, sme tu, aby sme vám pomohli! Spoľahlivá preprava do Nemecka je Delta Plus.

Delta Plus je najlepším adresátom zo Slovenska do Nemecka, ktorý dokáže zabezpečiť pohodlnú a skutočne bezpečnú cestu! A to všetko za prijateľnú cenu.

Poskytneme vám pohodlné a bezpečné auto, do ktorého sa zmestí iba osem cestujúcich, čo znamená, že cesta bude tichá a pokojná. Autá najvyššej triedy sú vybavené všetkým potrebným pre pohodlné cesty a pred začiatkom cesty prechádzajú podrobnou kontrolou, aby sa predišlo poruchám na ceste.

Rezervácia lístkov u nás je jednoduchá a pohodlná – budete prekvapení rýchlosťou procesu: je takmer okamžitý! Stačí vyplniť malý online formulár na webovej stránke a dostanete potvrdenie. Ako sme sľúbili, všetko je jednoduché a veľmi jednoduché!

A čo bezpečnosť, pýtate sa? Delta Plus teda so všetkou dôslednosťou a precíznosťou vybrala tím najlepších vodičov, ktorí sú skutočnými profesionálmi vo svojom odbore a jazdia už mnoho rokov po sebe. Títo ľudia majú dokonalé vodičské schopnosti a v prípade potreby dokážu vyriešiť každú nepredvídanú situáciu. Označte požadovanú adresu pri rezervácii a požadovaný čas odchodu – a vodič vás bude čakať v určenom čase!

Naše autá sú posielané do Nemecka dvakrát týždenne, v nedeľu a štvrtok, čo vám umožňuje vybrať si najvhodnejší deň. Predbežne sme vybrali a schválili cestovný itinerár, ktorý striktne dodržiavame, takže si ho môžete prezrieť a naplánovať si cestu podľa seba. Trasa zakaždým prechádza cez Humenné, Košice, Michalovce, Prešov, Trebišov, Poprad, Žilinu, Ružomberok, Nitru, Považskú Bystricu, Banskú Bystricu, Lučenec, Rožňavu, Nové Mesto nad Váhom, Trenčín, Piešťany, Bratislavu a Trnavu. Takže bez ohľadu na to, v akom meste žijete, dostať sa s nami do Nemecka bude čo najjednoduchšie!

Myslel si to všetko? Ale nie. Každá cesta je poistená a v cene zakúpeného lístka je preprava batožiny do 24 kg a malej príručnej batožiny, ktorá je tiež poistená. A tým výhody nekončia, pretože vieme, ako veľmi milujete darčeky. Preto bude každý ôsmy výlet zadarmo!

Sme presvedčení, že ak si raz vyberiete Delta Plus, vždy si vyberiete nás a odporučíte to svojej rodine a priateľom. K tomu si môžete vybrať darčekový poukaz na zájazd, ktorý bude skvelým darčekom k sviatku alebo k vianočnému stromčeku. Je to teda tím Delta Plus, ktorý splní všetky vaše potreby počas vašej cesty do Nemecka a urobí vašu cestu pohodlnou, bezpečnou a cenovo dostupnou. Všetko najlepšie – pre našich zákazníkov!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *